PRIJATELJSKA UTAKMICA NA RUDEŠU

Danas(08.04.)smo gostovali kod NK Rudeša sa limačima i zagićima. Prvi na teren su izašli limači. Dobro smo otvrili utakmicu, stvarali prilike,bili bolji i na kraju to pretvorili u vodstvo, a nakon toga prestali igrat…
NK Rudeš je počeo igrat, bio bolji i preokrenuo rezultat. Nakon toga sretnim pogotkom izjednačujemo na 2:2, da bi doslovce u zadnjoj sekundi primili gol i izgubili utakmicu rezultatom 3:2. Čestitke domaćinu na igri i gostoprimstvu,a na nama je da još više treniramo i poboljšamo našu igru.

Potpuna suprotnost limača su naši zagići, koji u svaku utakmicu ulaze 100%. Zagići su igrali protiv NK Rudeša 2005god., te pokazali veliku borbenost i želju za pobjedom, te od prve do zadnje minute diktirali tempo i na kraju uvjerljivo pobjedili 7:4.
Bila je ovo dobra utakmica, i trebamo neke stavri još popraviti, ali čestitam dečkima na pobjedi.

LIMAČI: NK RUDEŠ – NK PODSUSED 3:2 (F.Dragčević,S.Brkić)

ZAGIĆI: NK RUDEŠ – NK PODSUSED 4:7 (3xJ.Kapuđija,2xB.Galeković,M.Kapuđija,F.Beber)