15. kolo LIMAČI&ZAGIĆI

U 15. kolu smo ugostili NK Savu(Z). Prvi na teren su izašli naši zagići, koji su odigrali još jednu odličnu utakmicu i upisali treću pobjedu za redom u ovom proljetnom dijelu prvenstva.
O samog početka smo igrali čvrsto i pritiskali protivnika, te iz lijepe akcije postigli gol za vodstvo, nakon čega slijedi malo opuštanje koje Sava odmah kažnjava i vraća rezultat na početak. Ipak naši zagići preuzimaju stvari u svoje ruke, te sa tri brza gola odlučuju pobjednika. Na kraju utakmica završava sa našom visokom pobjedom 6:3

Suprotno od naših zagića, limači su upisali još jedan poraz. Ali za razliku od prošle utakmice, sada su pokazali želju za igrom, stvarali prilike i pokušavali, ali ipak nedostajalo je na kraju snage i koncentracije. Ipak moram naglasiti bez obzira na visoki poraz vidi se pomak u igri…

Bez obzira na sve čestitke i jednima i drugima na dobroj igri, a roditeljima na podršci!

ZAGIĆI: NK PODSUSED – NK Sava(Z) 6:3 (3xF.Dragčević,L.Šitum,2xJ.Kapuđija)

LIMAČI: NK PODSUSED – NK Sava(Z) 0:6