ALPAS liga Oranice IV.vikend

oranice1

oranice2

oranice5

oranice6

oranice7

oranice8

oranice9Danas nakon prvenstvenih obveza, jurili smo na ALPAS liga u oranice, gdje su naše male ”vjeverice” imale dvije utakmice.
U prvoj utakmici smo se susreli sa ŠN Devetka, čija su djeca bila puno veća od naše, ali to nas nije sputavalo da odigramo odličnu utakmicu. Odmah na početku smo poveli prekrasnim pogotkom M.Dolića, ali ipak nismo izdržali do kraja poluvremena. U posljednjoj minuti poluvremena primili smo pogodak za 1:1, što se na kraju pokazalo kao i konačni rezultat.

U drugoj utakmici igrali smo protiv MŠ Ponikve. Iako su u toj utakmici više prilika dobili naši ”noviji” igrači i igračice, a nekima od njih je to bila i prva utakmica to nas nije sputavalo da upišemo novu pobjedu, gdje je konačni rezultat bio 3:1 u našu korist. Samo da napomenemo utakmica protiv MŠ Ponikve je izvan konkurencije, što znači da taj rezultat se ne upisuje u tablicu.

ALPAS liga 2007god.:

NK Podsused – ŠN Devetka 1:1 (M.Dolić)

NK Podsused – MŠ Ponikve 3:1 (M.Dolić, 2xB.Galeković) IZVAN KONKURENCIJE

Čestitam svim igračima i igračicama na odličnim utakmicama i rezultatima…