18.kolo limača&zagića

U 18.kolu naši limači i zagići su gostovali u odranskom strmcu kod NK Gavrana. Prvi na teren su izašli limači, koji su napokon odigrali odličnu utakmicu! Probijale su se i lijeva i desna strana, stvarale se prilike ali jednostavno nismo imali sreće. Promašili smo samo u prvom poluvremenu 4-5 100% prigode. Na kraju utakmica je završila 0:0, ali možemo reći da smo bili puno bolji!
Zagići su također igrali protiv NK Gavrana,i nastavili sa svojim odličnim rezultatima. Od prve minute pokazali smo tko je ”gazda” na terenu. Iako nam je golman danas malo spavao, imali smo odlično raspoložene napadače. Krajnji rezultat je bio 5:2 u našu korist. Ali šta je najvažnije treba naglasiti da smo postigli 4 gola udarcima izvana, sa minimalno 10m!

limači: NK Gavran-NK Podsused 0:0

zagići: NK Gavran-NK Podsused 2:5 (2xJ.Kapuđija, 2xF.Dragčević, B.Galeković)