17.kolo PIONIRI

U 17.kolu naši pioniri su gostovali u dubravi kod NK Studenski grad. Odmah na početku moramo naglasiti da je momčad bila oslabljena za 6-7 igrača od čega je njih 2-3 standardna. U utakmicu smo krenuli dobro, pokušavali smo i stvorili nekoliko prilika. Ipak u 20.min dobili smo gol iz kornera, di nismo ispratili igrače do kraja, ali ni to nas nije obeshrabrilo da nastavimo s našom igro, te smo preko jedne polukontre stigli do izjednačenja u 25.min.
U drugom poluvremenu dobro smo igrali do pogotka, a tada na neki način prestajemo igrati, padamo sa snagom itd. Posebno moram istaknuti našu jedinu igračicu IVU TOMKIĆ koja igra iz utakmice u utakmicu sve bolje i bolje, pa je tako i ovu utakmicu bila najbolja na terenu. Mislim da svi vidite di griješte u igri, i šta vam fali(snage za odigrat cijelu utakmicu u istom ritmu).
I na kraju hvala roditeljima na podršci i prijevozu!

NK Studenski grad – NK Podsused 4:1 (E.Cetinić)