LIGA ORANICE 2007.god III. vikend

Nakon dva tjedna pauze danas je nastavljena ALPAS LIGA Oranice za 2007.godište. Prvu utakmicu smo igrali protiv domaćina ŠN Oranice…U borbenoj utakmici s jedne i druge strane imali smo raspoloženije igrače, koji su odigrali odličnu obranu, te na taj način upisali pobjedu.
Odmah nakon prve utakmice i kratkog odmora igrali smo sljedeću utakmicu protiv NK Rudeša, gdje smo ponovili odličnu igru kao u prvoj utakmici. Nakon dužeg otpora protivnika, naš Bruno se izborio za jednu loptu te pobjegao obrani rudeša gdje su ga uvijek pratila dva igrača i zabio za 1:0. Tu se utakmica prelomila, a zatim je Bruno još jednim bijegom potvrdio našu pobjedu!
Čestitam svim igračima na velikoj borbenosti, zalaganju i pobjedama, te naravno hvala i roditeljima na podršci!

NK Podsused – ŠN Oranice 5:0 (5xB.Galeković)

NK Rudeš – NK Podsused 0:2 (2xB.Galeković)