Odigrane prijateljske utakmice s HNK Tigar Rakitje (2.11.2017.)

U sklopu priprema za Zimsku nogometnu ligu mlađe kategorije NK Podsused odigrale su prijateljske utakmice s HNK Tigar Rakitje, na njihovom igralištu. Rezultat i atmosfera također su bili prijateljski s obzirom da je naš uzrast 2009. izgubio identičnim rezultatom kojim je uzrast 2007. pobijedio prijatelje iz Rakitja (7:1 za NK Podsused). Bila je to prigoda da treneri uoče prednosti i nedostatke naše igre te detektiraju slabe točke koje valja “popraviti” do nastupa 11.11. kada sve to postaje znatno ozbiljnije sudjelovanjem u Zimskoj ligi. Sve nas raduje potvrda dosadašnjeg rada trenera, osobito evidentna kod nekolicine naših stožernih igrača, čija imena ne bismo isticali, jer se radi o kolektivnom sportu gdje pobjeđuje ekipa, a ne pojedinac. Fotografije prikazuju momente uspješnog nastupa mlađih kategorija NK Podsused.prij 3prijPrijateljske utakmice mlađih kategorija HNK Tigar Rakitje – NK Podsused (2.11.2017.)