Mlađe kategorije NK Podsused nastupit će u Zimskoj nogometnoj ligi

Mlađe kategorije NK Podsused nastupit će na ovogodišnjoj Zimskoj nogometnoj ligi, koja se igra vikendima, od 11.11. do 30.12.2017. na terenima Nogometnog centra Šalata. Tereni s umjetnom travom nalaze se u dvorani pored zapadnog ulaza na Zagrebački velesajam (Av. Dubrovnik 15). Utakmica traje 2 poluvremena po 20 minuta, po sistemu 5 igrača + golman.
NK Podsused nastupit će s dvije ekipe u kategorijama 2007. (U10) i 2009. (U8) godište, s time da će u ekipama moći sudjelovati i mlađi nogometaši.
Do početka lige predstoji 8 treninga na kojima će treneri doraditi elemente igre i uigrati prijavljene sastave pa se mole roditelji da naši nogometaši čim manje izostaju s treninga. U tom pripremnom periodu planirane su i prijateljske utakmice.

images71IFC3IM