13.kolo zagića i limača

U 13.kolu u goste nam je stigla ekipa NK HRVATSKI LESKOVAC. Naši zagići su odigrali jednu dobru i borbenu utakmicu,te pobijedili rezultatom 4:1. Dugo smo lomili protivnika ali na kraju i slomili. Svoj veliki doprinos u ovoj utakmici su imali naši najmlađi igrači, Ivan Jambrek(2007god.) koji je postigao svoj prvi gol ove sezone, a zatim je Bruno Galeković(2007god.) dodao još dva. Na kraju uvjerljivu igru i pobjedu potvrdio je Jakov Kapuđija.

Nakon zagića nastupili su naši limači,ali ne baš sjajno. Jako smo loše ušli u utakmicu, bili smo nekako pospani i tako na brzinu primili tri gola. U drugom poluvremenu došli smo sebi i počeli igrat, stvarati prilike, što se na kraju isplatilo jer smo barem smanjili rezultat, a zatim opet mali pad koncentracije i primljena dva pogotka. Ipak treba uzeti u obzir da smo najmlađa ekipa u ligi, a da su naši protivnici većinom 2003 god. te su u borbi za sami vrh lige.                                                                                                                                                      ČESTITKE I LIMAČIMA I ZAGIĆIMA NA POKAZANOJ IGRI I ZALAGANU, kao i roditeljima na podršci i odličnom navijanju!!!

zagići: NK PODSUSED – NK HRVATSKI LESKOVAC  4:1 (I.Jambrek, 2xB.Galeković, J.Kapuđija)

limači: NK PODSUSED – NK HRVATSKI LESKOVAC  1:6 (J.Kapuđija)